Vítejte na stránkách TURBO revival Plzeň

Máte rádi pravou českou rockovou muziku? Pak jsme tu právě pro Vás.

Jsme jediný revival kapely TURBO v ČR! Hrajeme především největší hity z éry Richarda Kybice. Pokud chystáte společenskou událost, městskou nebo firemní akci, neváhejte nás kontaktovat. Garantujeme vám kvalitní hudební vystoupení v podání zkušených hudebníků. Těšíme se na Vás na některém z našich koncertů.

 

Naše historie

Před založením kapely Turbo revival Plzeň jsme ve složení Jarda Jeníček - zpěv, Jirka Voráček - kytara, zpěv, Zdeněk Volný - klávesy, Petr Hrádek - basová kytara, Jindra Daněk - bicí, působili ve skupině DARALL Rock, která hrála české a slovenské rockové písně. Nejvíce jsme si oblíbili písně legendární kapely TURBO a přestože stále úspěšně působí na hudební scéně, rozhodli jsme se založit vlastní skupinu a hrát jejich repertoár. Zaměřili jsme se především na hitovky skvělého muzikanta a skladatele Richarda Kybice, které všichni znáte a rádi si je s námi i zazpíváte (playlist). Pro celovečerní akce můžeme pro zpestření zařadit další známé rockové písně skupin Gepard, Extra band, Benefit, Elegie, Team a další a vystupujeme tak stále jako Darall rock. 

V roce 2015 po odchodu Zdenyho posílil pozici klávesisty Míla Orcígr, bývalý dlouholetý člen kapely TURBO, a doplnil tak naše vystoupení o další skvělé aranže. Na konci roku 2017 po vzájemné dohodě Míla odešel zpět do skupiny Sifon.

Začátek roku 2018 jsme se částečně vrátili k původní sestavě a na pozici klávesisty přišel zpět Zdeněk Volný.  Po mnohaleté spolupráci nás opustil Petr Hrádek a na jeho post basového kytaristy přišel Petr Rund, známý z našeho společného působení ve skupině Vejce rock.


 

TOPlist