Pište a ptejte se

Hello, Happykiddi

Hello from Happykiddi.

Hello, Kiddishop

Hello from Kiddishop.

Hraní na slavnostech v Chýši

Zdravím Vás chlapci. Bylo pro mě opravdu potěšením si poslechnout Vaše vystoupení v Chýši minulou sobotu. Hraje Vám to skvěle... Je moc dobře,že lidem připomínáte skladby Richarda Kybice... DÍKY. Pavel

akce Mantov

Ahoj, fotky z akce v Mantově jsou na: https://jimet.rajce.idnes.cz

Turbo Revival

Ahoj Turbáčci
Jsem kamarádka legendárního Turba. A náhodně jsem se dostala až k Vám. Jsem ráda že hrajete od nich. Moc Vám fandím. Přijedete do Pardubic zahrát. Koukala jsem na fotku Vaši. A málem jsem nevěřila svým očím. Hraje s Vámi dvojník Míri Chrástky a je i frontman Váš nebo hraje jen na kytaru. Děkuji moc za odpověď. Moc ráda bych se s Vámi setkala osobně. Klidně se za Vás tady přimluvím. Mám Vás ráda moc a moc . Mohli by jste mě kluci poslat s fotku s podpisem s věnovaním od dvojníka Miri Chrástky. A moc ho pozdravujte sympaťáka. Vaše nová fanynka Petra s Pardubic. Moje adresa je Petra Jelínková Dašická 1189 Pardubice 3 53003. Aby jste věděli kam podpis poslat. je možnost si Vás poslechnout i na youtube. Děkuji. Jinak Vám přeji celé kapele plné sáli pevné nervy a hodně ůspěchů. Ať Vám to vydrží do konce života to hraní

P.

Chlapi, dokud jste nezaložili TURBO-rev., před Vámi TURBO hráli i mladí kluci ze Šťáhlav s názvem BOOMERANG (a hodně dobře). Rád jsem na ně chodil.
Zdar

Vejce

Ahoj,
je / bude ještě někdy možné zaslechnout živě písničky Vejce z let (95-08), které jsou nahrané na cd?
Díky.

Re: Vejce

Ahoj, ano, cca 10 věcí z Vejce (1995 -2009) hrajeme s kapelou Darall rock

Velký dík!

Díky za krásný zážitek ze včerejších Poběžovických slavností. Začátkem 80tých let jsem byl na koncertu Turba a i jiných kapel na fotbalovém stadionu v Chebu. Byl to tehdy nádherný zážitek a vy jste mně jakoby přenesli v čase zpátky. Jaky bych včera slyšel Ríšu Kybice - krásný a věrný zpěv a úžasný doprovod všech!!! Ještě jednou díky i za manželku.

Re: Velký dík!

Pavle, velice děkujeme za tak příjemnou poklonu. Vždy nás těší, když slyšíme od našich posluchačů, že jim přiblížíme tvorbu Richarda Kybice, to je našim cílem a důvod proč děláme revival. V Poběžovicích byla skvělá atmosféra a super publikum. Díky vám všem!

Přidat nový příspěvek

TOPlist